فهرست شاتوب
منوی کاربری
همکاری در فروش
زمان مطالعه: 8 دقیقه
یونس زارعی
09:00
09/05/1399

کسب درآمد ار همکاری در فروش در سال 1399 _ شاتوب

همکاری در فروش یک روش کسب و کار اینترنتی است که هم فروشنده و هم همکار در فروش را به سود می رساند؛ یعنی رابطه ی برد برد که یکی از مهمترین شیوه های کسب درآمد

دسته بندی: ،

همکاری در فروش یک روش کسب و کار اینترنتی است که هم فروشنده و هم همکار در فروش را به سود می رساند؛ یعنی یک رابطه ی برد برد! که یکی از مهمترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی و از طریق شبکه های اجتماعی کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

در این روش فرد دارای کسب و کار، پورسانتی را به تبلیغ کنندگان و یا همکاران خود در فروش کالاهای فیزیکی یا محصولات دانلودی به ازای هر بار خرید از وب سایت یا اپلیکیشن و یا فروشگاه اینترنتی می پردازد.

از جمله بزرگترین کسب و کار های جهان از این روش برای فروش محصولات خود استفاده می کنند که در ایران از جمله فروشگاهی که از این روش برای کاربرانش  استفاده می کند می توان به دیجی کالا اشاره کرد؛ به این صورت که هرکس می تواند با یک عضویت ساده و کمک به فروش کالا ها به ازای خرید هر کاربر پورسانت دریافت کند.

در این روش کسب درامد اینترنتی  دو نفر درآمد کسب می کنند: اول شخصی که سایت اینترنتی و محصولی برای فروش دارد و دوم کسی که می تواند با همکاری با نفر اول محصولات آن را به فروش برساند و درآمدی برای خود کسب کند.

راه های مشارکت یا همکاری در فروش

affiliate marketing

1.با هماهنگی فروشنده ی کالا (یا خدمات و یا محصولات دانلودی) و همکار در فروش، لینک سایت فروشنده ی کالا (یا خدمات و یا محصولات دانلودی) در سایت همکار در فروش قرار می گیرد؛ در این صورت خریدار محصول با کلیک بر روی لینکی که در سایت قرار گرفته وارد سایت فروشنده می شود و در نتیجه با خرید از سایت مقصد (مالک)  هزینه ایی به عنوان پورسانت به حساب همکار در فروش واریز می شود در این صورت هم مالک کحصول خود را فروخته و هم همکار در فروش صاحب پورسانت می شود.

2. روش دیگر که به آن شبکه های پله ایی یا نتورک مارکتینگ می گویند؛ در این روش همکار در فروش از مالک محصولاتش را خریداری می کند و با قیمتی که می خواهد به فروش می رساند و کالا را هماکار در فروش برای خریدار ارسال می کند.

3.در روش بعدی مالک محصول، قیمت مشخصی را برای کالای خود جهت فروش برای همکار فروش مشخص می کند. در این صورت همکار فروش می تواند با قرار دادن آن محصول در وب سایت وبلاگ و یا کانال های مختلف در شبکه های اجتماعی محصول را تلبیغ کرده و پس از فروش هر محصول مبلغ مورد نظر خود را دریافت کرده؛ مبلغ مورد فروش را برای مالک واریز کرده و محصول توسط مالک برای خریدار ارسال می شود.

4.روش دیگر نمایش آگهی مالک در سایت همکار در فروش است؛ این روش به این صورت است که مالک تیزر تبلیغاتی یا آگهی خود را در اختیار همکار در فروش قرار می دهد و با توجه به قرار دادن این آگهی در هفته و یا چند بار قرار دادن آن در سایت یا کانالِ همکار در فروش مبلغی را دریافت می کند که هم باعث پر فروش تر شدن محصول مالک و هم باعث درآمد زاییِ همکار در فروش می شود.

5.در این روش افراد در حین خرید یا استفاده از خدمت از سایت مالک کد معرفی همکار فروش را وارد کرده و از روی این کد مالک همکار فروش را شناخته و پورسانت را به حساب همکار فروش درست واریز می کنند.

کسب درآمد خانگی از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا

کسب درامد از دیجی کالا

همانطور که گفتیم یکی از سودآورترین ایده ها برای مشاغل خانگی ایجاد سیستم همکاری فروش است. اما برای ایجاد یک سیستم همکاری در فروش ، ممکن است این سؤال پیش بیاید که ما اصلاً محصولات خود را به چه کسی می فروشیم؟ از آنجا که ممکن است برای شروع این مدل کسب و کار خانگی برنامه ریزی کنید ، توصیه می کنیم برای راه اندازی سیستم همکاری فروش و کسب درآمد از این مدل ، از سیستم همکاری فروش دیجیکالا استفاده کنید.

همانطور که می دانید دیجیکالا یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین در ایران است که در هر زمینه ای کالاهایی را به فروش می رساند. از لوازم آرایشی گرفته تا پوشاک ، پوشاک ، محصولات دیجیتال و …

اخیراً فروشگاه اینترنتی دیجی کالای سیستم همکاری در فروش را راه اندازی کرده است. این بدان معنی است که اگر می خواهید از این مدل درآمد کسب کنید ، به هیچ وجه نگران نباشید! با فروش محصولات Digi Kala می توانید درآمد کسب کنید. اما ممکن است شما شگفت زده باشید که چگونه می توانیم با ایجاد یک سیستم همکاری فروش ، در خانه درآمد کسب کنیم؟

شاید فکر کنید کسب درآمد از سیستم همکاری فروش Digikala می تواند بسیار دشوار و وقت گیر باشد. اگر اصلاً اینطور نیست! مانند نوشیدن آب در خانه ، می توانید با فروش محصولات افراد دیگر درآمد کسب کنید. به منظور کسب درآمد از سیستم همکاری فروش Digi Kala ، قدم به قدم ، سعی می کنم این مبحث را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهم.

همکاری در فروش دیجیکالا

1- اولین قدم برای کسب درآمد در خانه از دیجی کالا این است که شما باید در سیستم کسب درآمد دیجیکالا ثبت نام کنید. برای ثبت نام در بخش سیستم همکاری فروش دیجیکالا ، به این لینک وارد شوید https://affiliate.digikala.com/ تحت هر شرایطی می توانید در کمتر از چند دقیقه در این سیستم ثبت نام کنید. پس از تأیید اعتبار و تأیید اعتبار خود ، کار تقریباً انجام شده است.

2- پس از ثبت نام در سیستم همکاری برای فروش دیجی کالا و تأیید حساب کاربری خود ، اکنون زمان آن رسیده که محصولات دیجی کالا را بفروشید. روش های بسیاری برای فروش محصولات Digikala وجود دارد. برای به دست آوردن درآمد از دیجی کالا ، باید محصولات دیجی کالا را طبق لینک ویژه ای که دیجی کالا در اختیارتان قرار داده است ، بفروشید. برای شخصی که محصول را تهیه می کند از طریق لینک ویژه تهیه شده توسط دیجی کالا ، کمیسیون دریافت خواهید کرد.

3. راه های بسیاری برای فروش محصولات دیجیکالا  وجود دارد. اگر سرمایه ای برای شروع کسب و کار خانگی ندارید ، توصیه می کنیم برای فروش محصولات دیجیکالا یک وب سایت معمولی را راه اندازی کنید. همانطور که در بالا گفتیم ، اگر می خواهید یک وب سایت کاملاً حرفه ای راه اندازی کنید ، دیگر نیازی به یادگیری برنامه نویسی و کد نویسی ندارید. در کمتر از یک ساعت ، شما می توانید یک وب سایت کاملاً حرفه ای با تمام امکانات را راه اندازی کرده و محصولات دیجیکالا  را بفروشید.

4- بنابراین اگر می خواهید از طریق سیستم همکاری فروش Digikala درآمد کسب کنید ، به یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید. بنابراین از همین حالا شروع کنید و خودتان یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید.

5- بعد از راه اندازی یک فروشگاه آنلاین ، باید مشخص کنید که چه محصولات و خدماتی را می خواهید بفروشید. به نظر من بهتر است یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای در یک زمینه تخصصی راه اندازی کنید. به عنوان مثال ، به جای راه اندازی فروشگاه آنلاین برای فروش کلیه محصولات Digikala ، یک فروشگاه تخصصی پوشاک را راه اندازی کرده و سعی کنید لباس های Digikala را بفروشید. اگر یک فروشگاه تخصصی را راه اندازی کنید ، شانس بیشتری برای موفقیت دارید. برای اینکه بتوانید بهترین گزینه برای فروش محصولات Digikala را انتخاب کنید ، بهتر است به بخش پرفروش بروید و ببینید که محصولات پرفروش دیجی‌کالا کدام هستند و وب سایت فروشگاهی را در آن زمینه راه اندازی کنید.

6- بعد از راه اندازی سایت خود ، باید به فکر جذب مخاطب و کاربر باشید. اگر راه اندازی وب سایت هستید ، دیگر نیازی به هزینه اضافی مانند تبلیغات ندارید. با تولید محتوا در زمینه ای که انتخاب کرده اید می توانید مخاطبان و کاربرانی که به محصولات و خدمات شما نیاز دارند شما را به صورت رایگان پیدا کنند و وقتی وارد سایت شما شوند و سایت شما را خریداری کنند به طور خودکار به سایت دیجی کالا می روند. کالا منتقل می شود و شما پس از تهیه محصول ، کمیسیون را دریافت خواهید کرد.

نکات مهم قبل از کسب درآمد از فروش دیجیتال

قبل از شروع فکر کردن در مورد شروع این مدل مشاغل خانگی ، در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

1 نکته اول این است که وقتی در سیستم همکاری فروش دیجی کالا ثبت نام می کنید ، تنها وظیفه شما فروش محصولات دیجی کالا است. هنگامی که محصولی را در دیجیتال می فروشید ، دیگر نیازی نیست که خودتان محصول را به خریدار تحویل دهید. وظیفه دیجی کالا ارسال محصولات به خریداران است.
2 در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا ، نیازی نیست محصولات دیجی کالا را خودتان تهیه کرده و پس از تهیه آنها ، آنها را بفروشید. در روش های جدید سیستم همکاری فروش ، شما خریداران را به فروشگاه اینترنتی Digikala هدایت می کنید. بنابراین به هیچ وجه نیازی به خرید و فروش مجدد محصولات دیجیکالا ندارید.
3 درآمد شما به میزان کار شما در سایت بستگی دارد. اگر این مدل مشاغل مستقر در خانه را با روشی بسیار اصولی شروع کنید ، می توانید به راحتی به چند ده میلیون درآمد در ماه برسید. تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام در سیستم همکاری فروش Digikala و راه اندازی وب سایت فروشگاهی است.
4شما می توانید از این روش استفاده کرده و محصولات دیجیکالا  را در هر شرایط و در هر سنی و بدون داشتن تخصص و مهارت بالا بفروشید. مطمئن باشید با شروع این مدل مشاغل خانگی می توانید در هر ماه یا حتی روزانه پول زیادی بدست آورید

مزایای مشارکت یا همکاری در فروش

affiliate

1.درآمد بالا بدون سرمایه و بی دغدغه

شما بدون سرمایه ی اولیه و فقط از طریق اینترنت و بی دردسر و دغدغه  میتوانید درآمد بسیار خوبی کسب کنید؛ و دیگر نگران مسائل جانبی مثل فراهم کردن مکان برای فروش و انبار، بسته بندی، ارسال کالا، و مرجوع آن نمی شوید. شما فقط پورسانت خود را دیافت می کنید و همهی این مسائل به عهدهی مالک است!

2.دارا بودن قابلیت امتحان کردن ایده ها

شما می توانید در این روش ایده های خود را امتحان کرده در صورت قابل قبول بودن ایده موفق و در غیر این صورت تجربه کسب خواهید کرد.

3.افزایش اعتبار در نزد شریکان

همکاری در فروش به اعتبار مالک کمک می کند. در واقع وقتی افراد زیاد و سایت های پر بازدید محصولات شما را معرفی کرده و آن را تبلیغ می کنند این تکرار و تبلیغ باعث افزایش اعتبار شما می شود.

معایب مشارکت یا همکاری در فروش

afiliate Disadvantages

1.نداشتن نظارت بر کیفیت کالا یا خدمات ارائه شده توسط مالک

یکی از بزرگترین معایب همکاری در فروش نداشتن نظارت بر کیفیت کالا ها می باشد در واقع شما در تبلیغات از کیفیت محصول و مزایای دیگر آن صحبت می کنید و اگر این محصول به دست مشتری برسد و آن ویژگی ها را دارا نباشد شما مشتری خود را از دست می دهید.

2.دریافت نکردن تمامی سود فروش

از دیگر معایب همکاری در فروش می توان به این موضوع اشاره کرد؛ در واقع شما از قیمت کالا و یا خدمات و یا سود مالک از فروش آن ها خبر ندارید و فقط درصدی از سود را به صورت پورسانت دریافت می کنید و این یکی از عیب های همکاری در فروش است.

نکاتی برای کمک به شما در تبدیل شدن به یک همکار در فروش موفق

 Successful affiliate

1.تهیه یک گزارش

با شروع کار بازاریابی در شرکت های همکاری درفروش ، می خواهید مخاطبی را پرورش دهید که علایق بسیار خاصی دارد. این امر به شما امکان می دهد تا کمپین های وابسته خود را با آن مخاطب تنظیم کنید و احتمال تبدیل آن را افزایش دهید. با استقرار خود به عنوان یک متخصص در یک زمینه به جای ترویج مجموعه گسترده ای از محصولات ، قادر خواهید بود برای افرادی که احتمالاً محصول را خریداری می کنند ، بازاریابی کنید.

2.آن را شخصی کنید

هیچ کمبود محصولی که بتوانید تبلیغ کنید وجود ندارد. شما قادر خواهید بود محصولاتی را انتخاب کنید که به شخصه به آنها علاقه دارید ، بنابراین مطمئن شوید که کمپین های خود درمورد محصولات با ارزشی واقع شده اند که مصرف کنندگان از آنها لذت خواهند برد. شما می توانید همزمان با ایجاد قابلیت اطمینان از برند شخصی خود ، به یک نرخ تبدیل چشمگیر تبدیل کنید.

3.از چندین منبع استفاده کنید

به جای اینکه فقط در یک کمپین ایمیل تمرکز کنید ، همچنین وقت خود را با ایجاد یک وبلاگ صرف کنید ، در رسانه های اجتماعی به مخاطبان خود مراجعه کنید و حتی به دنبال تبلیغات متقابل باشید. انواع استراتژی های بازاریابی را آزمایش کنید تا مخاطبان شما بیشترین پاسخ را نشان دهند.

4. کمپین ها را با احتیاط انتخاب کنید.

مهم نیست که مهارتهای بازاریابی شما چقدر خوب باشد ، نسبت به کالای ارزشمند ، درآمد کمتری را برای کالای بد کسب خواهید کرد. قبل از تبلیغ آن ، زمان مطالعه تقاضا برای یک محصول را در نظر بگیرید. قبل از همکاری ، حتماً در مورد فروشنده با دقت تحقیق کنید. وقت شما ارزش زیادی دارد و می خواهید مطمئن باشید که آن را صرف کالایی سودآور و یک فروشنده می توانید به آن اعتماد کنید.

چه استراتژی های همکاری در فروش را باید در سال 2020 کار کنید؟

Strategy affiliate marketing

1. فقط محصولاتی را که با آنها بسیار آشنا هستید توصیه کنید.

ایجاد اعتماد به مخاطبان شما در همکاری در فروش بسیار مهم است و سریعترین راه برای از بین بردن اعتماد به محصولاتی است که قبلاً از آنها استفاده نکرده اید یا توصیه های مناسبی برای مخاطبان شما نیست. همچنین اطمینان حاصل کنید که هرگز به کسی نگویید که به طور مستقیم محصولی را خریداری کند ، شما فقط محصول را توصیه می کنید. هرچه از شما سودمندتر باشد و توصیه های با کیفیت تری داشته باشید ، بازدیدکنندگان وب برای تخصص شما احتمال بیشتری پیدا می کنند.

2.تبلیغ محصولات بسیاری از فروشنده های مختلف

تمام تخم مرغهای خود را در یک سبد نگذارید. اگر فقط محصولات یک بازرگان را تبلیغ می کنید ، با کمیسیون های آنها ، صفحات فرود آنها و درنهایت نرخ تبدیل آنها گیر کرده اید. مهم است که با بسیاری از فروشنده های مختلف در سایت خود کار کنید و طیف گسترده ای از محصولات را تبلیغ کنید.

3.روی منابع ترافیکی وابسته خود متمرکز شوید.

این مهم است که بدانید ترافیک شما از کجا می آید و آمار جمعیتی مخاطبان شما. این به شما امکان می دهد پیام رسانی خود را به گونه ای تنظیم کنید که بتوانید بهترین توصیه های محصول وابسته را ارائه دهید. شما فقط نباید روی عمودی که در آن قرار دارید تمرکز کنید بلکه روی منابع ترافیکی و مخاطبی که از سایت شما بازدید می کنند ، تمرکز کنید. منابع ترافیکی ممکن است شامل سئو ، پرداخت شده ، رسانه های اجتماعی ، مراجعه ، نمایش ، ایمیل یا ترافیک مستقیم باشد.

نتیجه گیری

اگر شما دارای کسب وکار هستید می توانید با استفاده از روش مشارکت یا همکاری در فروش می توانید فروش خود را افزایش دهید و هم موقیعت شغلی برای افراد دیگر ایجاد کنید.

و اگر شما فردی هستید که به دنبال شغل های بی دغدغه و درآمد دار باتوجه به موقیعت پیش آمده از نظر شیوع ویروس کرونا هستید؛ میتوانید با مشارکت در فروش محصولات شرکتها و افراد تولید کننده درآمد مناسب خود را کسب کنید.

در پایان از شما که این مطلب را تا انتها مطالعه کردید سپاسگزاریم و از شما درخواست می کنیم که اگر سوال و یا پیشنهادی در مورد کسب و کار اینترنتی دارید در بخش نظرات سایت شاتوب برای ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

برچسب ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code